• Hesek and partners header image

  Martin Wolf

Martin Wolf

phone icon +421911060291 Pon - Pia: 09:00 - 18:00

Stretnime sa online a my vám pripravíme bezplatnú finančnú analýzu

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Referencie

 • Martin je veľmi šikovný, priateľský, flexibilný a vždy dostupný. Riešila som u neho hypotéku, v podstate vybavil všetko za mňa, od výberu vhodnej hypotéky až po jej zrealizovanie. Jeho znalosť ponúk jednotlivých bánk, postupov a bankových operácií veľmi urýchlila a uľahčila celý proces. Dakujem

  JS

  Jarmila Struňáková PROSIGHT Slovensko

 • Martin mi pomahal pri zriadeni niekolkych financnych produktov. Bol extremne napomocny a flexibilny pri ich vybere a naslednom vybavovani jednotlivých krokov. Jeho znalosť procesov v jednotlivych instituciach mi zarucila nízku cenu a rýchle, bezproblémové schvalovanie. Dakujem!

  VS

  Vladimir Strunak PROSIGHT Slovensko

 • S p. Heskom sme boli veľmi spokojní , bol milý , ústretový , všetko nám ohľadom poistnej zmluvy vysvetlil a poradil nám , čo je pre nás najlepšie .

  TF

  Tomas Faltynek PROSIGHT Slovensko

 • Martina hodnotím veľmi profesionálne, ochotne poradiť a pomôcť kedykoľvek. Je zrejmé hneď spočiatku, že sa jedná o kvalifikovaného finančného špecialistu, ktorý sa vysoko vyzná v tom, čo robí. Nedá mi neohodnotiť jeho ľudskú stránku, pretože pri spoločných jednaniach má človek nie len pocit skutočnej profesionality, ale aj dojem, že sa radí s človeko, ktorý ho pozná od malička a je to vlastne kamarát, o ktorom viete, že Vám poradí vždy najlepšie ako sa dá.
  Preto Martina vrelo odporúčam ako špecialistu č. 1.

  LB

  Lucia Baloghova PROSIGHT Slovensko

 • Veľmi profesionálny, no zároveň osobný a priateľský prístup. Vždy o krok vpred s pripraveným záložným plánom B aj C. Mal našu plnú dôveru, ktorú nesklamal, no priam predčil všetky naše očakávania . Martin nám vždy promptne odpovedal na všetky otázky, ktoré sme mu položili. Nebol problém komunikovať aj v neskorších večerných hodinách, keď sme potrebovali niečo súrne zariadiť. Stretnutia po pracovnej dobe neboli problémom, čo ocení každý pracujúci človek. Pomohol nám s celým procesom hypotéky. Ďakujeme a určite odporúčame. 😊💪🏻

  NB

  Nina Bališová PROSIGHT Slovensko

 • Martin Hesek nám vybavoval hypotéku a pomáha s finančným poradenstvom. Je to veľký odborník s profesionálnym a priateľským prístupom. Všetko nám podrobne a zrozumiteľne vysvetlil, aktívne s nami komunikoval o každom kroku. Vďaka nemu vybavovanie hypotéky bolo jednoduché a ušetrilo nám kopec času a stresu.
  Ďakujeme a určite odporúčame všetkým.

  VT

  Veronika Tomová PROSIGHT Slovensko

 • Na Martinovi oceňujem jeho profesionalitu, priateľský prístup, odbornú pripravenosť a najmä ochotu pomôcť pri výbere poistných a finančných produktov. Aj keď narazí na problém, vždy sa ho snaží vyriešiť s maximálnym úsilím pre spokojnosť klienta. Určite odporúčam jeho služby každému, kto hľadá finančného poradcu.

  BB

  Branislav Balog PROSIGHT Slovensko

 • Na spolupraci s Martinom oceňujem dobru komunikáciu, ochotu pomôcť a zaroven odbornosť. Pomohol mi pri výbere viacerých finančno/poistných produktov pri ktorých mi dal viacero možností a informoval o výhodách/nevýhodách jednotlivých produktov. Vrelo odporúčam jeho služby!

  RV

  Radoslav Vančo PROSIGHT Slovensko

 • Pán Hesek je veľký profesionál, vždy ochotný poradiť, vysvetliť a pomôcť. Pán Hesek mi pomohol s vybavovaním hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľnosti. Podrobne mi vysvetlil všetko, čo ma čaká, aký bude postup a prebral na seba všetku komunikáciu s bankou a ostatnými inštitúciami. Všetko zariadil a vybavil v krátkom čase a bol ochotný vždy zodpovedať moje otázky. Ja som sa musela zapájať naozaj len minimálne, v podstate som už len podpisovala zmluvy a iné dokumenty. Z vlastnej skúsenosti môžem pána Heseka len odporučiť.

  MK

  Miriam Kišová PROSIGHT Slovensko

 • Martinove služby sme využili už niekoľkokrát a vždy sme boli maximálne spokojní. Je to veľký profesionál, ktorý sa snaží vždy nájsť tie najlepšie riešenia pre svojich klientov v oblasti financií. Je vidieť, že prácu ktorú robí, robí s radosťou, odhodlaním a chuťou stále sa zlepšovať. Za nás je Martin TOP 1 vo svojom obore a určite ho budeme len a len odporúčať 😉

  Tomáš Štefík PROSIGHT Slovensko

 • p. Hesek mi pomáhal pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľnosti, ako aj pri poistení. Bola som nadmieru spokojná s profesionálnym prístupom. Môžem porovnať s iným konkurenčným finančným poradcom, ktorý absolútne nedosahoval kvality p. Heseka. Bol vždy ochotný a flexibilný, čo sa týka času a aj lokality stretnutia. Odporúčam a určite aj v budúcnosti využijem jeho služby.

  JB

  Jana Bistakova PROSIGHT Slovensko

 • Komunikácia a profesionálnym prístupo bol pri jednaní s Martinom veľmi super. Môžem ďalej len odporúčať.
  Dal mi veľa cenných rad v oblasti financií. Podľa mna sa tomu veľmi rozumie a zohľadňuje aj najnovšie trendy v bezpečnom investovaní a zúročovani financií.
  Dokonca veľmi oceňujem trpezlivosť pri početnom presúvaní dohodnutých termínov z mojej strany. Plne mu dôverujem a odporúčam. 4 * len kvôli tomu, že nikto nie je 100%-ny, avšak žiadnu chybu na jeho prístupe a odvedenej práci som nenašiel.

  MK

  Martin Kejmar PROSIGHT Slovensko

  Certifikáty a ocenenia

  Kontaktujte nás

  Zavolajte nám na telefónne číslo +421 910 493 998
  alebo

  Napíšte nám

  Napíšte nám správu

  Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.