Máte správne nastavené poistné sumy na poistení vašej nehnuteľnosti a domácnosti? Koľko platíte za PZP? Cestujete bez cestovného poistenia? Ako máte pokrytú občiansku zodpovednosť za škodu? Až 70% Slovákov sa vystavuje zbytočnému riziku.

Predvídajme neočakávané

Neživotné poistenie slúži na ochranu nášho majetku a chráni nás aj ako občanov. Zo skúsenosto vnímame podceňovanie dôležitosti týchto zabezpečení, hoci ročné náklady na nežitovné poistenie sa hýbu v desiatkach eur. Poistenie chceme až vtedy, keď sa niečo stane.

Poistenie nehnuteľností

  • Vačšinu Slovenska nájdeme v kategórii podpoistených nehnuteľností a domácností. Je to hlavne z dôvodu zvyšovania hodnoty bytov a domov, ktorých ceny v uplynulom období vzrástli. Poistné sumy klienti na svojich zmluvách neaktualizovali, čím sa vystavili podpoisteniu.
  • V prípade poistnej udalosti tak poisťovňa vyplatí príslušné poistné plnenie zo sumy, ktorá je na zmluve, avšak už dávno nezodpovedá skutočnej hodnote nehnuteľnosti, alebo cenám, za ktoré vieme dnes podobné nehnuteľnosti kúpiť.
  • Odporúčame vám skontrolovať si poistenie nehnuteľnosti a poradiť sa s odborníkom na neživotné poistenie, ktorý určí správne poistné sumy

Poistenie vozidiel

  • Poistite si svoje vozidlo a vyhnite sa pokutám a dodatočným nákladom na opravu v prípade nehody.
  • Povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie si viete prepočítať na našom portáli PREVERUJ.sk a získať tak výhodnejšiu ponuku. 

Občianska zodpovednosť

Poslúži nám v prípade, že spôsobíme škodu na majetku inej osobe. Často sa poistné plnenie vypláca v prípade, kedy niečo rozbijete v obchode, alebo vaše dieťa spôsobí škody na majetku. Obráťte sa na nás ohľadom uzatvorenia poistenia, ktoré vám zachráni desiatky tisíc eur a ročne si ani nevšimnete, že ho platíte.

Cestovné poistenie

Na tomto ppistení sa naozaj neoplatí šetriť. Váš pobyt sa kvôli zdravotným problémom v zahraničí môže poriadne predražiť, pokiaľ si pred vycestovaním zauzatvoríte krátkodobé cestovné poistenie

Prepočítajte si možnosti na našom portáli PREVERUJ.sk, a neriskujte, pretože ako sa vraví: lepšie je mať poistenie a nevyužiť ho, než platiť desiatky tisíc eur z vlastného vrecka.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na neživotné poistenie