Základom pri kúpe svojej nehnuteľnosti je dostatočná príprava. Banky poskytujú financovanie bývania na úrovni 80%, prípadne 90%, hodnoty zakladanej nehnuteľnosti.

Vyhnite sa chybám, ktoré klienti často robia a oslovte hypošpecialistu, ktorý vám hypotéku pomôže nie len získať, ale zvolí aj to najvýhodnejšie riešenie.

Pripravte sa včas

Klienti pri dofinancovaní hypotéky siahajú najčastejšie po spotrebnom úvere alebo stavebnom sporení, avšak niekedy je nutné siahnuť po vlastných zdrojoch.

Ideálne je, keď klient disponuje objemom peňazí, ktorý potrebuje na dokončenie nehnuteľnosti alebo na pokrytie 20% vlastných zdrojov k hypotéke.

Z toho dôvodu je vhodné nad vlastným bývaním uvažovať v dostatočnom predstihu a plánovať kroky vedúce ku kúpe nehnuteľnosti.

Ak už nemáte čas sporiť na vlastné zdroje, odporúčam vám stretnúť sa s hypošpecialistom, ktorý vám pomôže nájsť vhodné riešenie. 

Aký je postup vybavenia hypotéky?

Odporúčam vám osobné stretnutie, na ktorom sa môžete dozvedieť odpovede na všetky vaše otázky. Každá hypotéka je iná tak ako aj situácia a potreby klientov sú odlišné. Nie je preto možné zovšeobecniť celý proces natoľko, aby boli tieto informácie pre vás skutočne aj hodnotné.

Sprostredkovanie hypotéky ako aj nezáväzné poradenstvo je pre klientov zdarma.

Stretnime sa osobne alebo online a pomôžeme vám pripraviť bezplatnú finančnú analýzu.

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúť

Získajte viac informácií. Stačí nám len zopár údajov.
Kliknutím na tlačidlo "odoslať" súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naši partneri na bývanie