Výstupy v médiách

FINREPORT

Anketa: Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde.

Finančné sprostredkovanie podlieha modernizácii a digitalizácii. Do popredia sa dostáva pojem fintech. Jednoduchšie produkty, ako napríklad povinné zmluvné poistenie, cestovné poistenie a zodpovednosť za škodu, je možné bez problémov uzatvoriť online.

FORBES

Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou.

Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku.

STARTITUP

Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt.

Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

FORBES

Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem.

Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii. Poslucháčom ponúka bezplatne praktické rady a osobné skúsenosti podnikateľov, ktorí vybudovali úspešné firmy nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

HOSPODÁRSKE NOVINY

Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy.

Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.

TV MARKÍZA

POISŤOVNE SPLÁTKY NEODPUSTIA

Po vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.