Referencie

 • Martin je veľmi šikovný, priateľský, flexibilný a vždy dostupný. Riešila som u neho hypotéku, v podstate vybavil všetko za mňa, od výberu vhodnej hypotéky až po jej zrealizovanie. Jeho znalosť ponúk jednotlivých bánk, postupov a bankových operácií veľmi urýchlila a uľahčila celý proces. Dakujem

  JS

  Jarmila Struňáková PROSIGHT Slovensko

 • Martin mi pomahal pri zriadeni niekolkych financnych produktov. Bol extremne napomocny a flexibilny pri ich vybere a naslednom vybavovani jednotlivých krokov. Jeho znalosť procesov v jednotlivych instituciach mi zarucila nízku cenu a rýchle, bezproblémové schvalovanie. Dakujem!

  VS

  Vladimir Strunak PROSIGHT Slovensko

 • S p. Heskom sme boli veľmi spokojní , bol milý , ústretový , všetko nám ohľadom poistnej zmluvy vysvetlil a poradil nám , čo je pre nás najlepšie .

  TF

  Tomas Faltynek PROSIGHT Slovensko

 • Martina hodnotím veľmi profesionálne, ochotne poradiť a pomôcť kedykoľvek. Je zrejmé hneď spočiatku, že sa jedná o kvalifikovaného finančného špecialistu, ktorý sa vysoko vyzná v tom, čo robí. Nedá mi neohodnotiť jeho ľudskú stránku, pretože pri spoločných jednaniach má človek nie len pocit skutočnej profesionality, ale aj dojem, že sa radí s človeko, ktorý ho pozná od malička a je to vlastne kamarát, o ktorom viete, že Vám poradí vždy najlepšie ako sa dá.
  Preto Martina vrelo odporúčam ako špecialistu č. 1.

  LB

  Lucia Baloghova PROSIGHT Slovensko

 • Veľmi profesionálny, no zároveň osobný a priateľský prístup. Vždy o krok vpred s pripraveným záložným plánom B aj C. Mal našu plnú dôveru, ktorú nesklamal, no priam predčil všetky naše očakávania . Martin nám vždy promptne odpovedal na všetky otázky, ktoré sme mu položili. Nebol problém komunikovať aj v neskorších večerných hodinách, keď sme potrebovali niečo súrne zariadiť. Stretnutia po pracovnej dobe neboli problémom, čo ocení každý pracujúci človek. Pomohol nám s celým procesom hypotéky. Ďakujeme a určite odporúčame. 😊💪🏻

  NB

  Nina Bališová PROSIGHT Slovensko

 • Martin Hesek nám vybavoval hypotéku a pomáha s finančným poradenstvom. Je to veľký odborník s profesionálnym a priateľským prístupom. Všetko nám podrobne a zrozumiteľne vysvetlil, aktívne s nami komunikoval o každom kroku. Vďaka nemu vybavovanie hypotéky bolo jednoduché a ušetrilo nám kopec času a stresu.
  Ďakujeme a určite odporúčame všetkým.

  VT

  Veronika Tomová PROSIGHT Slovensko

 • Na Martinovi oceňujem jeho profesionalitu, priateľský prístup, odbornú pripravenosť a najmä ochotu pomôcť pri výbere poistných a finančných produktov. Aj keď narazí na problém, vždy sa ho snaží vyriešiť s maximálnym úsilím pre spokojnosť klienta. Určite odporúčam jeho služby každému, kto hľadá finančného poradcu.

  BB

  Branislav Balog PROSIGHT Slovensko

 • Na spolupraci s Martinom oceňujem dobru komunikáciu, ochotu pomôcť a zaroven odbornosť. Pomohol mi pri výbere viacerých finančno/poistných produktov pri ktorých mi dal viacero možností a informoval o výhodách/nevýhodách jednotlivých produktov. Vrelo odporúčam jeho služby!

  RV

  Radoslav Vančo PROSIGHT Slovensko

 • Pán Hesek je veľký profesionál, vždy ochotný poradiť, vysvetliť a pomôcť. Pán Hesek mi pomohol s vybavovaním hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľnosti. Podrobne mi vysvetlil všetko, čo ma čaká, aký bude postup a prebral na seba všetku komunikáciu s bankou a ostatnými inštitúciami. Všetko zariadil a vybavil v krátkom čase a bol ochotný vždy zodpovedať moje otázky. Ja som sa musela zapájať naozaj len minimálne, v podstate som už len podpisovala zmluvy a iné dokumenty. Z vlastnej skúsenosti môžem pána Heseka len odporučiť.

  MK

  Miriam Kišová PROSIGHT Slovensko

 • Martinove služby sme využili už niekoľkokrát a vždy sme boli maximálne spokojní. Je to veľký profesionál, ktorý sa snaží vždy nájsť tie najlepšie riešenia pre svojich klientov v oblasti financií. Je vidieť, že prácu ktorú robí, robí s radosťou, odhodlaním a chuťou stále sa zlepšovať. Za nás je Martin TOP 1 vo svojom obore a určite ho budeme len a len odporúčať 😉

  Tomáš Štefík PROSIGHT Slovensko

 • p. Hesek mi pomáhal pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu nehnuteľnosti, ako aj pri poistení. Bola som nadmieru spokojná s profesionálnym prístupom. Môžem porovnať s iným konkurenčným finančným poradcom, ktorý absolútne nedosahoval kvality p. Heseka. Bol vždy ochotný a flexibilný, čo sa týka času a aj lokality stretnutia. Odporúčam a určite aj v budúcnosti využijem jeho služby.

  JB

  Jana Bistakova PROSIGHT Slovensko

 • Komunikácia a profesionálnym prístupo bol pri jednaní s Martinom veľmi super. Môžem ďalej len odporúčať.
  Dal mi veľa cenných rad v oblasti financií. Podľa mna sa tomu veľmi rozumie a zohľadňuje aj najnovšie trendy v bezpečnom investovaní a zúročovani financií.
  Dokonca veľmi oceňujem trpezlivosť pri početnom presúvaní dohodnutých termínov z mojej strany. Plne mu dôverujem a odporúčam. 4 * len kvôli tomu, že nikto nie je 100%-ny, avšak žiadnu chybu na jeho prístupe a odvedenej práci som nenašiel.

  MK

  Martin Kejmar PROSIGHT Slovensko

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám

  V médiách

  FINREPORT

  Anketa: Budúcnosť praje digitalizácii finančných služieb. Bez agentov to však nepôjde.

  Finančné sprostredkovanie podlieha modernizácii a digitalizácii. Do popredia sa dostáva pojem fintech. Jednoduchšie produkty, ako napríklad povinné zmluvné poistenie, cestovné poistenie a zodpovednosť za škodu, je možné bez problémov uzatvoriť online.

  FORBES

  Ľudia pre nás nie sú zdrojom, ale hodnotou.

  Finančná spoločnosť PROSIGHT Slovensko vznikla, pretože jej traja zakladatelia Peter Mačák, Peter Friedmann a Milan Šolc boli sklamaní z fungovania finančného sprostredkovania na Slovensku.

  STARTITUP

  Profesia finančných sprostredkovateľov sa mení. Na Slovensku sa im vracia dôvera a rešpekt.

  Skutočný finančný sprostredkovateľ je profesionál, ktorý sa rozhodol brať oblasť finančného sprostredkovania rovnako vážne, ako k svojej práci pristupujú kvalitní právnici, auditori či účtovníci.

  FORBES

  Stoja za úspešným podcastom Na rovinu o podnikaní: Slováci majú o vzdelávanie na internete veľký záujem.

  Internetový podcast Na rovinu o podnikaní sa len za dva mesiace dostal medzi najpočúvanejšie podcasty vo svojej kategórii. Poslucháčom ponúka bezplatne praktické rady a osobné skúsenosti podnikateľov, ktorí vybudovali úspešné firmy nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

  HOSPODÁRSKE NOVINY

  Firmy rastú vďaka kvalitným ľuďom. Dôkazom sú ich reálne príbehy.

  Úspešnosť firmy sa meria kvalitou tých, ktorí v nej pracujú. Na rast potrebujú priestor a podmienky. O tom, že je dôležité usmerniť svoj potenciál, svedčia aj príbehy ľudí z Prosight Slovensko.

  TV MARKÍZA

  POISŤOVNE SPLÁTKY NEODPUSTIA

  Po vzore bánk komerčné poisťovne nepôjdu. Odklad splátok za poistky odmietajú a radia prehodnotiť uzavreté zmluvy. Ak totiž poistku nezaplatíte, zmluva vám zanikne.

  Zobraziť všetko

  Zaujíma nás váš názor

  Ohodnoťte Vášho finančného sprostredkovateľa alebo nám napíšte spoje pripomienky a návrhy na zlepšenie našich služieb. Ďakujeme.

  Napíšte nám